۱۰ شخصیت بازی که باید بازنشسته شوند

۱۰ شخصیت بازی که باید بازنشسته شوند

پویا سیف دوست ۱۳ مهر ۱۳۹۵ دیدگاه ها

شخصیت‌های بازی همواره تاثیرگذار بوده و حتی می‌توانند ما را با اینکه شخصیت‌های خیالی هستند، تغییر دهند. این بزرگان با کارهای سلحشورانه خود بطوری عمل می‌کنند که گویا شخصیت‌های واقعی هستند. اما برخی از این شخصیت بازی‌ها با اینکه وجود ندارند باید بازنشسته شوند. با گیمر همراه این مطلب جذاب باشید.

۱. Reinhardt در بازی Overwatch

شخصیت

شخصیت Reinhardt می‌تواند با انفجارهای خود توسط راکت و سپر مخصوص در مقابل دشمنان مقابله کند اما دلایلی که برای بازنشست شدن این شخصیت وجود دارد پیر بودن او و نیز سخنانی است که در طول بازی می‌توان از او شنید، به این جمله دقت کنید تا متوجه باتجربه بودن این شخصیت شوید: “بذار من به این بچه‌ها نشون بدم که چطور بازی تموم میشه”. حتی بعضی وقت‌ها صدای حرکت استخوان‌های Reinhardt به گوش می‌رسد!

پس با توجه به جزئیات بالا شاید وقت آن فرا رسیده تا این شخصیت بازنشسته شود.

۲. Kratos در سری بازی God Of War

شخصیت

شخصیت Kratos شخصیتی است که هیچوقت از یاد ما و طرفداران بازی نخواهند رفت، این شخصیت با گذراندن شش قسمت از سری بازی‌های خدای جنگ (God Of War) قدرت و ابهت خود را ثابت کرد و تبدیل به یکی از اسطوره‌های بازی‌های ویدیویی شد.

با معرفی هفتمین قسمت از سری بازی‌های God Of War شاهد پیر شدن Kratos و نیز به عرصه آمد یک شخصیت کوچک جدید بودیم که این نشان از آن است که بعد از این، شخصیت کوچک بازی می‌تواند بازی را ادامه دهد. Kratos به اندازه کافی با خدایان افسانه‌ای جنگیده و در نزد ما ثابت شده است، این موقعیت خوبی برای بازنشسته شدن او بشمار می‌رود اما نمی‌توان به این راحتی دل از Kratos برداشت…

۳. Duke Nukem در سری بازی Duke Nukem

شخصیت

این سری بازی که از سال ۱۹۹۱ شروع شد، در آن شخصیت Duke Nukem ستاره بازی بود. یکی از عناوینی که در این سری از بازی منتشر شد Duke Nukem Forever نام داشت و وظیفه شخصیت بازی یعنی Duke Nukem این بود که زنان دنیا را که توسط موجودات فضایی ربوده شده بودند، نجات دهد. گیمپلی زیبا و داستان از یاد نرفته این بازی باعث شده است که نسخه جدید این بازی با عنوان Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Edition World Tour در اواخر سال منتشر شود که به احتمال زیاد به دوران قبلی بازی بازگشته و این شخصیت در پایان بازنشسته شود اما انتشار نسخه جدید قطعی نیست.

 

 

۴. Sam Fisher در سری بازی Splinter Cell

شخصیت

پیش کسوت بازی Splinter Cell که Sam Fisher نام دارد از سال ۲۰۰۲ در سری بازی‌های Splinter Cell به کشتن دشمنان بی‌عدالت می‌پردازد در حالیکه بعضی از سری‌ها پیش از این عنوان وجود داشته اند و عناوینی قدیمی‌تر بحساب می‌آیند. خود شخصیت بازی، Sam Fisher متولد ۱۹۵۷ است که این ۵۹ سالگی او را نشان می‌دهد.

در آخرین نسخه این بازی که Splinter Cell Blacklist نام داشت شخصیت بازی Sam Fisher از پس کارهای مخفیانه بخوبی بر می‌آمد اما با توجه به سن و درجه او بهتر است که دیگر به استراحت بپردازد.

 

 

۵. Agent 47 در سری بازی Hitman

شخصیت

شخصیت Agent 47 که سال‌هاست با او خاطره داریم یکی از بااستعدادترین و مخفی‌ترین شخصیت‌ها است که در راه هدفش هرکاری را برای انجام دادن وظیفه‌اش انجام می‌دهد. قاتل با مهارت ما هم‌اکنون به سن ۵۵ سالگی رسیده و این در حالی است که نسخه جدید بازی به صورت فصلی (Episodic) در اوایل این سال منتشر شد و تاکنون هم در حال انتشار فصل‌های جدید است.

ممکن است که این نسخه از بازی آخرین عنوانی باشد که شاهد شخصیت Agent 47 می‌شویم.

 

 

۶. (Master Chief (AKA John-117 در سری بازی Halo

شخصیت

شخصیت Master Chief نیز همانند شخصیت Kratos که در پلی‌استیشن محبوب است، برای ایکس‌باکس یک ارزش محسوب می‌شود. این بازی باعث شد تا کنسول ایکس‌باکس بیشتر طرفدار پیدا کرده و حرفی در رابطه با انحصاری بودن داشته باشد.

با توجه به عنوان Halo 5: Guardians شخصیت بازی ۴۷ سال دارد و این ممکن است زمان خوبی برای استراحت او باشد چراکه در نسخه ۲۰۱۵ این بازی شما می‌توانید با دو شخصیت به انجام بازی بپردازید که ممکن است خبر از بازنشسته شدن شخصیت از طرف سازنده باشد.

 

 

۷. Ken و Ryu در سری بازی Street Fighter

 

شخصیت

این دو شخصیت Ken و Ryu را همیشه می‌توان در مواقع معرفی بازی Street Fighter دید، این بازی در سال ۱۹۸۷ منتشر شده و تا به امروز هم ادامه دارد.

همانطور که گفتیم این دو شخصیت در سری بازی Street Fighter بوده‌اند اما کمپانی سازنده یعنی Capcom تغییر زیادی در آن‌ها نداده است، حتی با نگاه به چند نسخه متوجه تکراری بودن استایل لباس آن‌ها خواهید شد. با وجود اینکه در تابستان گذشته نسخه پنجم بازی ارائه شد شاید زمان توقف مبارزه این دو شخصیت رسیده باشد.

۸. Marcus Fenix در سری بازی Gears of War

شخصیت

شخصیت Marcus Fenix زندگی سخت و زمختی را پشت سر گذاشته است، او با گذراندن سه عنوان از سری بازی‌های Gears of War دیگر در نسخه چهارم بازی که تقریبا یک هفته به انتشار آن مانده است، شخصیت اصلی نیست و در واقع پسر او راه پدرش را خواهد رفت.

درست است که شخصیت نسخه چهارم بازی James Dominic Fenix پسر Marcus است اما پیشبینی می‌شود که بخشی از بازی با خود Marcus Fenix قابل انجام خواهد بود که بهتر است این پدر سخت‌کوش کوله‌بار خود را زمین گذاشته و پسرش را تماشا کند.

۹. Leon S. Kennedy در سری بازی Resident Evil

شخصیت

شخصیت Leon بدون شک یکی از خاطره‌انگیزترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی است که تقریبا همه گیمرها با او خاطره دارند، این شخصیت از نسخه دوم سری به عنوان هدایتگر بازی قرار گرفت و در نسخه چهارم اوج موفقیت برای او محسوب می‌شد. شخصیتی که با خون دشمنان و موجودات آلوده بازی دست و پنجه نرم کرده و یاد او همیشه زنده خواهد ماند.

Leon هم‌اکنون ۳۹ سال دارد و شاید زمان آن فرا رسیده که با درجه بالای خود شخصیت‌های جدید را به جنگ با آلوده شدگان بفرستد. Leon S. Kennedy در نه سری از بازی Resident Evil وجود داشته است، این در حالی است که در نسخه هفتم که در راه است هیچ اثری از این شخصیت دوست‌داشتنی دیده نمی‌شود.

۱۰. Max Payne در سری بازی Max Payne

شخصیت

در سال ۲۰۱۲ سومین نسخه از بازی یعنی Max Payne 3 عرضه شد که در آن شخصیت بازی یعنی Max Payne به عنوان یک پیمان‌کار امنیت آمریکا کار می‌کرد. با اینکه او در بازی از طرف NYPD بازنشست شده بود اما بدلیل حفظ یک فرد به چالش ادامه می‌داد.

در ادامه باید بگوییم که Max یک شخصیت الکلی و معتاد است ولی باید با این شرایط برای یافتن قاتل زن و دخترش تلاش کند، کمپانی سازنده یعنی Rockstar باید خودش درباره این شخصیت تصمیم گرفته و ادامه حیات او را بسازد اما اگر نیاز باشد…

نظر شما در رابطه با این شخصیت‌ها چیست؟

منبع:

GameRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها