معرفی و بررسی بازی موبایل Swing

معرفی و بررسی بازی موبایل Swing

آرمین شهریاری ۰۸ مهر ۱۳۹۵ دیدگاه ها

Swing یک بازی تفننی و سرگرم کننده محبوب است که ساخته شرکت مطرح Ketchapp می‌باشد. براشی آشنایی با این بازی با گیمر همراه باشید.

هنگامی که طناب به اندازه کافی برای رسیدن به سکوی بعدی بلند شد، به صفحه ضربه بزنید. این شیوه بازی Swing است. ببینید که از چند سکو می‌توانید عبور کنید تا یک امتیاز بالا بدست آورید و آن را با دوستانتان به اشترک بگذارید و در رقابت با پیشتازان جهانی این بازی قرار بگیرید.

swing-1

بر خلاف بسیاری از بازی ها در این ژانر، Swing از اکثر آن ها ‘کمی’ بیشتر ارزش بازی کردن دارد. به این دلیل بر روی کلمه ‘کمی’ تاکید می‌کنیم که این بازی هنوز خیلی مفرح، اعتیاد‌آور و مناسب برای بازی طولانی مدت نیست.

Swing از این مسئله با خبر است و سعی می‌کند که با استفاده از شخصیت هایی که باید قفل آن‌ها را باز کنید، شما را وادار کند که بیشتر بازی کنید.

این قفل ها به وسیله جمع کردن الماس‌های آبی رنگ و همچنین با رسیدن به امتیازات بالا در طول بازی و یا به صورت هدیه باز می‌شوند. بازی در دادن این هدیه‌ها بسیار بخشنده و منصف است که این هدایا بعد از گذراندن زمان‌هایی که معمولا طولانی نیستند به شما داده می‌شود.

swing-2

نکته بسیار جالب این است که این بازی به هیچ وجه نیاز به پرداخت پول درون برنامه‌ای ندارد. به‌جای آن قبل و بعد از انجام هر بازی تبلیغاتی نمایش داده می‌شوند که به سرعت می‌توانید آن‌ها را ببندید.

دانلود برای سیستم عامل اندروید

دانلود برای سیستم عامل iOS

 

منبع:

Games, Brrraaains & A Head-Banging Life

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها