تاریخ عرضه اولین دی‌ال‌سی Dark Souls 3 مشخص شد

تاریخ عرضه اولین دی‌ال‌سی Dark Souls 3 مشخص شد

پویا سیف دوست ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ دیدگاه ها
تاریخ عرضه اولین دی‌ال‌سی Dark Souls 3 مشخص شدReviewed by پویا سیف دوست on Aug 24Rating:

همانطور که سازنده بازی دارک سولز ۳ (۳ Dark Souls) گفته بود دی‌ال‌سی این بازی “Ashes of Ariandel” هم‌اکنون معرفی شده و تاریخ انتشار و قیمت این بسته الحاقی مشخص شده است. با Gam3r همراه باشید.

اولین بسته الحاقی بازی دارک سولز ۳ (۳ Dark Souls) در تاریخ Oct. 25 مصادف با ۴ آبان ماه و در ژاپن به قیمت ۱,۲۰۰ ین (Yen) برای پلتفورم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.

اولین بسته الحاقی شامل سلاح‌های خاصی است، مانند یک شمشیر بزرگ پوشیده با شعله‌‌های بی‌رنگ، یک جادوی سرد همانند طوفان و معجزه‌هایی مانند Ring Of Light موجود در بازی که می‌توانید مانند Boomerang آن‌ها را در بازی پرت کنید. همچنین دارای یک نقشه به نام “Immortal Arena” خواهد بود که در آن به صورت PvP یعنی بازیکن در مقابل بازیکن (Player vs. Player) می‌توانید بازی کنید، این نقشه به صورت یک زمین برفی خواهد بود.

بازی دارک سولز ۳ (۳ Dark Souls) نیز شامل سیزن پس (Season Pass) می‌باشد که در آن دو بسته الحاقی وجود خواهند داشت، قیمت آن نیز ۲۰۰۰ ین (Yen) خواهد بود که با خرید این بسته می‌تونید از یک تم (Theme) برای پلی‌استیشن ۴ نیز بهره‌مند شوید.

 

dark-souls-3-ashes-of-ariandel-555x250

اما باید این را بگوییم که این خبر در صفحه توییتر PlayStation به همراه تریلر Ashes of Ariandel منتشر شده بود که الان برداشته شده و احتمالا فردا اعلام رسمی خواهد شد.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها