Project Scorpio هیچ ضربه ای بر موفقیت ایکس باکس وان اس نمی زند

Project Scorpio هیچ ضربه ای بر موفقیت ایکس باکس وان اس نمی زند

پویا سیف دوست ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ دیدگاه ها
Project Scorpio هیچ ضربه ای بر موفقیت ایکس باکس وان اس نمی زندReviewed by پویا سیف دوست on Aug 8Rating:

پروژه جدید مایکروسافت که در حوزه ایکس باکس است و Project Scorpio نام دارد هیچ تاثیری بر روند رشد ایکس باکس وان اس نخواهد زد، این در حالی است که فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت پاسخ “عالی” را به کار می برد.

فیل اسپنسر در حساب توئیتر خود اعلام کرده است کسانی که به ضربه خوردن ایکس باکس وان اس توسط Project Scorpio در فروش و دیگر موارد اعتقاد دارند باید بپذیرند که اینطور نیست و ایکس باکس جدید در حد خود عالی است. در ادامه نوشته توئیتر اسپنسر در این مورد را بطور دقیق می توانید مشاهده کنید:

بعضی ها فکر می کنند که اسکورپیو باعث سایه افکندن روی ایکس باکس وان اس خواهد شد، اینطور نیست. برنامه های ما به صورت آشکار تا به حال منتشر شده اند.

همانطور که فیل اسپنسر در کنفرانس E3 امسال درباره تلاش مایکروسافت حرف زد، وعده داد که مایکروسافت می خواهد با مشتریان شفاف باشد، فیل اسپنسر در این کنفرانس افزود که می خواهد به خریداران این شانس را بدهد که شاهد روند رشد ایکس باکس باشند، همچنین از مشتریان خواست که با اطلاعات اقدام به خرید نمایند. اسپنسر ادامه داد که می خواهد ارائه دهنده هرگونه اطلاعات باشد.

تا به حال کنسول ایکس باکس وان با نسخه ۲ ترابایتی به قیمت ۴۰۰ دلار در Aug. 2 در فروشگاه ها عرضه شده است که در آینده با نسخه های ۱ ترابایتی و ۵۰۰ گیگابایتی به ترتیب با قیمت های ۳۵۰ و ۳۰۰ دلار همراه خواهیم بود.

در ادامه هم باید بگوییم که فعلا اطلاعات کمی در رابطه با پروژه جدید مایکروسافت یعنی Project Scorpio در دست است و این اطلاعات اندک هم از کنفرانس ایکس باکس در رویداد E3 و سخنان فیل اسپنسر، رئیس این بخش گرفته شده است و با توجه به وعده مایکروسافت این پروژه با امکان اجرای شش ترافلاپ برترین کنسول ساخته شده تا به امروز خواهد بود. باید تا آخر سال بعد صبر کرد و دید نتیجه چیست.

منبع: GameSpot

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها